13 Липня 2015 16  0 

Шоста хвиля мобілізації


 

         З метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших формувань, для забезпечення адекватного реагування на загрози національній безпеці держави в країні набирає обертів  шоста хвиля мобілізації, яка стартувала 19 червня та триватиме 60 днів.

         Всі ми розуміємо, що дані заходи проводяться для того, щоб була проведена повна ротація військовослужбовців, які були призвані минулого року під час третьої хвилі мобілізації.

         Категорії спеціальностей, які підлягають призову такі, як і були при першій, при другій, третій черзі. Найбільш затребуваними є фахівці десантних, артилерійських, танкових підрозділів та розвідки. Потрібні зв’язківці, інженери,  водії автотранспортних засобів, фахівці ремонтних спеціальностей.

         Варто наголосити, що зараз обов’язково проводиться підготовка воїнів у навчальних центрах (4-5 тижнів) потім етап бойового злагодження підрозділів на полігонах (2-3 тижні).

Шановні пологівці!

         Військовослужбовці запасу, які отримають повістки, не всі будуть призиватися на військову службу під час мобілізації.

         Повістка вручається, насамперед, для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової або цивільної спеціальності.

         Тільки після цього можливе проходження військово-лікарської комісії за результатами роботи якої приймається рішення про можливість призову.

         Хочеться ще раз наголосити, на тому, що мета поточної мобілізації – забезпечити заміну бійцям, які прослуживши рік готуються до демобілізації.

         Для збереження миру і спокою на нашій Запорізькій землі чоловіки та сини пологівщини відстоюють незалежність нашої країни на Сході України. Вони справжні, відповідальні, мужні. З честю і гідністю, відважно бережуть наш з вами спокій, мирне небо над нашими головами і рідну землю під ногами.

         Надійні захисники – патріоти, які не ховались за спинами своїх жінок. Шана нашим землякам!

Так давайте спільними зусиллями дамо можливість тим землякам, які протягом року захищали нашу рідну землю, повернутися додому, до рідних і близьких.

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                    І.Г.Півень

тел. 2-26-20