27 Січня 2015 50  0 

Рішення 43 сесії Кінськороздорівської сільської ради 6 скликання


РІШЕННЯ

16 січня 2015 року №3

с. Кінські Роздори

 

Про погодження проекту рішення виконавчого комітету
для обговорення «Про встановлення тарифів на централізоване
водопостачання та водовідведення»

Розглянувши клопотання директора ФГ « Ліана – Пологи» Петрова П.П.,та директора ФГ « Наталі» Залож І.Д., відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», підпункту 3 пункту 1 статті 7, статей 8, 15 Закону України «Про житлово – комунальні послуги», Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», Правилами надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, Будівельних норм і правил 2.04.01-85 «Внутрішній водопровід та каналізація будинків», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України керуючись підпунктом 1 пункту «а», підпунктом 1, 2 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Погодити проект рішення виконавчого комітету для обговорення «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання ».
  2. Запропонувати до розгляду розраховані та запропоновані ФГ « Ліана-Пологи» та ФГ « Наталі» розмір тарифів на послуги водопостачання по с.Кінські Роздори – 12,50 грн/ м
  3. Оприлюднити проект рішення для обговорення щодо встановлення тарифів на послуги по водопостачанню у районній газеті «Пологівські вісті »у відповідності із чинним законодавством України у сфері державної регуляторної політики.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Захряпу О.Г.

Сільський голова О.Г.Захряпа