20 Лютого 2015 118  0 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 30.01.2014 №7 «Про погодження ТОВ «Запорізькі теплові мережі» тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії споживачам в м. Пологи» (Рішення п’ятдесят другої сесії Пологівської міської ради шостого скликання)


РІШЕННЯ

19 лютого 2015  року                                                                                          № 4

м. Пологи

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 30.01.2014 №7 «Про погодження ТОВ «Запорізькі теплові мережі» тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії споживачам в м. Пологи»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою недопущення зриву опалювального процесу в зимово-весняний період, забезпечення повноцінного функціонування об’єктів соціальної сфери міста, враховуючи зауваження до наданих ТОВ «Запорізькі теплові мережі» розрахунків та копій підтверджуючих документів,  виконавчий комітет Пологівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 30.01.2014 №7 «Про погодження ТОВ «Запорізькі теплові мережі» тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії споживачам в м. Пологи», виклавши пункт 2 в новій редакції:

«2. Встановити споживачам теплової енергії, які обслуговуються                      ТОВ «Запорізькі теплові мережі», термін дії затвердженого тарифу з 01 січня 2014 року до  01 квітня 2015 року».

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Запорізькі теплові мережі» (директор Бублик Д.О.) забезпечити надання розрахунків вартості теплопостачання на плановий та за минулий звітний періоди, завірені копії правоустановчих та дозвільних документів, фінансової звітності за 2014 рік.
  2. Секретарю виконкому Плетінь Н.В. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шевченка І.О.

 

 

Міський голова                                                                         В.Л.Корольов