30 Березня 2016 31  0 

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності


Орган приватизації Пологівської міської ради оголошує конкурс на приватизацію нежитлової будівлі за адресою: Запорізька область, м.Пологи,  вул. І Чеберка, 65, загальною площею 123,2 м2.

 Орієнтовна площа земельної ділянки, що відноситься до об’єкта приватизації становить 401м2. Умови використання земельної ділянки – відповідно до її цільового призначення та вимог чинного законодавства України.

  Будівля – одноповерхова, цегляна. Рік побудови не визначено, проектна документація відсутня. До складу нежитлової будівлі входять дев’ять приміщень, а саме: кімнати №№3-8, коридори №№ 1, 2, 9 та тамбури № І, ІІ. Вхід до приміщень здійснюється через тамбур з фасаду будівлі. В нежитловій будівлі відсутні інженерні мережі.

Нежитлова будівля не експлуатувалася декілька років, тому технічний стан приміщень незадовільний, експлуатація будівлі можлива лише при умові проведення капітального ремонту. Цегляні стіни будівлі мають значні тріщини з випаданням окремих цеглин, значні сліди вологи; покрівля з азбоцементних листів пошкоджена – відсутні окремі листи, є відколи та тріщини, протікання, ослаблення кріплення листів до обрешітки; сліди пожару. В приміщеннях на стелі відпадання штукатурки внаслідок протікання покрівлі, дощата підлога пошкоджена, внутрішні двері відсутні.

Замощення пошкоджене та зруйноване.

Технічний стан об’єкта в цілому можна визначити, як «незадовільний».

Викиди та скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище відсутні. Не утворюються і не розміщуються відходи. Стан земельної ділянки задовільний. Природоохоронне обладнання та споруди відсутні. Екологічні збори та платежі відсутні. Негативного впливу на навколишнє середовище немає.

Початкова вартість продажу об’єкта- нежитлової будівлі,   становить сумі 34 834 грн. ( тридцять чотири тисячі вісімсот тридцять чотири грн. 00 коп.) без урахування ПДВ.

Приватизація об’єкта та її подальша експлуатації проводиться на таких умовах:

  1. Продаж об’єкта комунальної власності- нежитлової будівлі за конкурсом;
  2. Використання будівлі під об’єкти соціально-культурного, торговельного, побутового призначення, складські приміщення та інше;
  3. Виконання вимог законодавства про захист економічної конкуренції;
  4. Придбання об’єкта за ціною не нижчою, ніж початкова вартість продажу цього об’єкта, а саме сумі 34 834 грн. ( тридцять чотири тисячі вісімсот тридцять чотири грн. 00 коп.) без урахування ПДВ;
  5. Відшкодування органу приватизації документально підтверджених витрат, пов’язаних з проведенням конкурсу та приватизацією комунального майна;
  6. Оплата витрат з нотаріального посвідчення договору купівлі – продажу об’єкта приватизації;
  7. Створення безпечних, нешкідливих умов праці;
  8. Здійснення заходів щодо захисту навколишнього природного середовища, дотримання екологічних норм та досягнення найкращих екологічних наслідків експлуатації об’єкта, облаштування прилеглої території;

9.Збереження дії зобов’язань, щодо виконання умов конкурсу для особи (осіб), які придбають об’єкт приватизації, протягом двох років з моменту вступу у право власності майбутнього покупця (переможця конкурсу) та  у разі її подальшого відчуження в незалежності від способу такого відчуження.

Сума грошових коштів, за участь у конкурсі, що має вноситися покупцями, у розмірі 10 відсотків початкової вартості продажу об’єкта приватизації 3 483  грн.     

Призначення платежу : відчуження майна, що у комунальній власності

Надходження коштів від приватизації та кошти у розмірі 10 відсотків початкової вартості продажу об’єкту (за участь у конкурсі) необхідно здійснювати за наступними реквізитами: одержувач: Пологівська міська рада р/р 37185039000939 МФО 813015 Банк ГУДКСУ  у Запорізькій області

код ЕДРПОУ 37964024

Кінцевий термін прийняття заяви на участь у конкурсі з приватизації  об’єктів комунальнальної  власності  до 17-00 год. 04.05.2016 року.

Час та місце особистого ознайомлення з об’єктом приватизації  з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 15-00 год. за адресою: 70600, Україна, Запорізька область, м. Пологи, вул.Єдності, 24 (місцезнаходження органу приватизації).

Конкурс відбудеться 12.05.2016 о 10.00 год.  за адресою: 70600,. Україна, Запорізька область, м. Пологи, вул. Єдності, 24, кабінет №5.

Служба по організації конкурсу з приватизації   працює з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., перерва з 12-00 год. до 12-45 год., знаходиться за адресою: 70600, Україна, Запорізька область, м. Пологи, вул. Єдності, 24, кабінет №5, номер телефону  2 22 39.