27 Липня 2015 40  0 

Податкова інформує


У Пологівському районі страхувальники сплатили майже 63 мільйона гривень ЄСВ

За 6 місяців 2015 року від пологівських роботодавців надійшло майже 63 мільйона гривень єдиного соціального внеску. Ця сума перевищує очікувані показники майже на 2 мільйона грн. і становить 40% від загальної суми надходжень ЄСВ по об’єднаній інспекції, що обслуговує п’ять районів (Пологівський, Гуляйпільський, Куйбишевський, Оріхівський, Розівський)

За словами в.о. начальника Пологівської ОДПІ Олени Хотенко, лише у червні пологівськими роботодавцями сплачено 12,5 мільйонів гривень, що на 0,4 мільйона гривень більше запланованого.

Із загальної кількості  сплати ЄСВ понад 95% становлять відрахування із заробітних плат найманих працівників від суб’єктів господарювання юридичних і фізичних осіб згідно з класами професійного ризику, близько 5% забезпечують фізичні особи спрощеної і загальної системи оподаткування за себе.

  • Зміни у чинному законодавстві дають можливість пологівським страхувальникам зменшити навантаження на сплату до соцфондів, тож 8 платників уже скористалися можливістю застосувати знижуючий коефіцієнт по нарахуванню єдиного соціального внеску, – зазначила Олена Хотенко.

Як повідомила керівник Пологівської ОДПІ, із  майже 600 підприємств, зареєстрованих у Пологівському районі, бюджетоутворюючими є близько 50, які забезпечують майже 80% надходжень ЄСВ. Лідируючі позиції зі сплати ЄСВ займають підприємства залізниці, ГДК «Мінерал», «Дніпрокераміка», а також бюджетна сфера.

 

Пологівські підприємці сплатили  2,9 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі

 

Така сума акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів надійшла до місцевих бюджетів району за перше півріччя 2015 року. У тому числі надходження від реалізації алкогольних напоїв склали 30,3% від загальної суми, від тютюнових виробів –  8,7%, нафтопродуктів – 60,5%.  Про це повідомила в.о. начальника Пологівської ОДПІ Олена Хотенко.

– На кінець липня в Пологівському районі зареєстровано 117 діючих ліцензій. До місцевих бюджетів надійшло 327,9 тис.грн. плати за ліцензії на право здійснення оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що перевищує рівень очікуваних надходжень майже на 10%, – зазначила керівник територіального органу фіскальної служби.

У травні 2015 року в Пологах  анульовано 1 ліцензію в зв’язку з порушенням статті 15-3 Закону України № 481/95-ВР у частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.;