18 Грудня 2015 27  0 

“Майбутньому пенсіонеру”


 Управління Пенсійного фонду України в Пологівському районі повідомляє про можливість звернутись в зручний для Вас час до управління із документами, необхідними для призначення пенсії за віком для їх опрацювання та проведення необхідних перевірок до настання пенсійного віку.

За вашим зверненням довільної форми про перевірку таких документів, спеціалісти Фонду проведуть відповідні перевірки та, у разі необхідності, направлять додаткові запити, проведуть перевірки підстав видачі документів, у т.ч. довідок про заробітну плату, та повідомлять про доцільність або необхідність подання інших документів для їх попередньої перевірки.

Про результати проведеної роботи управління Пенсійного фонду в розумні строки письмово поінформує Вас, зокрема, про можливість врахувати надані документи, тривалість страхового стажу, про право на пенсію, строки для звернення за її призначенням та ін.

Подані документи та матеріали перевірок (копії запитів, відповіді на них та отримані документи, акти перевірок, довідки та ін.) будуть сформовані в підготовчу пенсійну справу. При Вашому зверненні із заявою про призначення пенсії матеріали підготовчої пенсійної справи будуть використані у встановленому порядку.

До заяви додаються наступні документи:

а) паспорт та довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера або копія сторінки паспорта з відміткою про те, що особа має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

б) документи про стаж (трудова книжка, військовий квиток, диплом про навчання та інші);

в) довідка про заробітну плату особи за 60 місяців страхового стажу підряд до 01.07.2000 року (за бажанням особи або обов’язково, якщо страховий стаж після 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців).

г) документи, які засвідчують особливий статус особи (посвідчення ветерана війни, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, донора та ін.)

Завчасне звернення до органів Пенсійного фонду України з документами для призначення пенсій допоможе забезпечити її призначення і виплату у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.

  

Підготувала

Завідувач юридичного сектору                                         А.А.Маленко