11 Вересня 2015 72  0 

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!


Працює електронний онлайн-сервіс!

  Міністерством юстиції України запроваджено електронний онлайн сервіс (https://usr.minjust.gov.ua/paidextract), за допомогою якого відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі, можуть надаватися без участі державного реєстратора в електронній формі програмними засобами ведення Єдиного державного реєстру через офіційний веб-сайт у вигляді виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки.

Для отримання відомостей через офіційний веб-сайт не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів. Достатньо лише сплатити послугу власною банківською карткою.

Вартість отримання через електронний сервіс:

– Витягу – становитиме 45,68 грн. Ще 3 гривні у вигляді комісії сплачується Ощадбанку. Загальна сума за проведення операції – 48,68 грн;

– Виписки –  становитиме 18,27 грн. Ще 3 гривні у вигляді комісії сплачується Ощадбанку. Загальна сума за проведення операції – 21, 27 грн;

Це 75% від вартості паперового аналогу.

Виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній  формах відповідно до Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг” мають однакову юридичну силу.

Крім того розділом ІV Порядку передбачено безоплатний доступ до актуальних на момент запиту відомостей Єдиного державного реєстру через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру шляхом їх пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування.

 Викладаємо для користування покроковий алгоритм надання відомостей з ЄДР