Керівником регіональної філії «Придніпровська залізниця» «Укрзалізниці» призначений Олександр Момот, який раніше двічі очолював «Придніпровську магістраль». Про це MINTRANS повідомили у пресслужбі компанії.

Нового керівника 3 грудня представив колективу член правління УЗ Роман Черніцький.

«Олександр Момот має багаторічний професійний та управлінський досвід у сфері залізничного транспорту, тож це призначення підсилить команду залізниці і матиме позитивний результат для всієї галузі», – заявив він.

Серед свої першочергових завдань Момот назвав забезпечення стабільних пасажирських і вантажних перевезень, виконання планових показників з використання рухомого складу, поліпшення стану інфраструктури, розв’язання проблем локомотивного господарства, підвищення рівня технологічної, фінансової та планової дисципліни, оперативне реагування на виклики сьогодення – такі, як пандемія COVID-19, ресурсозаощадження, соціальні проблеми.

Що відомо про Олександра Момота

Олександр Момот народився у 1956 році у Дніпропетровську. Закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту. Працював на різних посадах, у локомотивному та вагонному господарствах «Придніпровської залізниці», був заступником, першим заступником начальника, начальником «Придніпровської магістралі», начальником «Донецької залізниці», директором Українського державного центру транспортного сервісу «Ліски», помічником генерального директора «Укрзалізниці», заступником міністра транспорту.

Також був депутатом Верховної Ради України VII скликання (від «Партії регіонів»), депутатом Дніпропетровської обласної ради. Має звання заслуженого працівника транспорту України та державні нагороди.

Джерело: mintrans.news

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × 4 =