Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус розповів на брифінгу міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко 16 листопада.

“Київська, Житомирська, Сумська та Черкаська області за індикаторами можуть бути виведені з червоного рівня епідемічної небезпеки. Міністерство вже ініціювало скликання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду цього питання та ухвалення відповідного рішення”, – сказав Ляшко.

За даними МОЗ, вперше за останні три місяці рівень госпіталізацій у кожному з регіонів опустився нижче за граничне значення в 60 осіб на 100 тисяч населення. Незважаючи на це, Україна вийшла з топ-10 країн із найбільшою захворюваністю на коронавірус у Європі.

“Захворюваність в Україні – вдвічі менша за поточну європейську. 2 з 3 “ковідних” ліжок з киснем є зараз вільними, пацієнтами зайнята лише третина всіх наявних ліжок. Зайнятість ліжок з киснем зменшилася вдвічі – від 70% до 35%”, – сказав Віктор Ляшко .
За даними електронної системи охорони здоров’я, у листопаді 2021 року серед хворих на коронавірусну інфекцію 84% не пройшли повний курс вакцинації. Серед госпіталізованих – 91%.

“Це означає, що 9 з 10 госпіталізованих – невакциновані і не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. Вакцинація продовжує залишатися дієвим способом захистити себе та оточуючих від COVID-19”, – підсумував глава МОЗ.

Слід нагадати, що зараз “червона” зона налічує 8 областей:
Волинська,
Житомирська,
Запорізька,
Київська,
Миколаївська,
Сумська,
Черкаська,
Чернігівська.

Джерело: https://ria-m.tv/news

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine + one =