У місті Пологах дитина зламала ногу і розбила голову в дитячому садку. Там не розповідають, як саме травмувалася дівчинка.

Тепер деталі з’ясовує слідство і кореспондент “Сегодня” Олег Притикін.

Маленька Мирослава вже бігає і стрибає. Нещодавно з її лівої ніжки зняли гіпс, у якому вона була з початку вересня. Численні травми вона отримала в дитячому садку.

“Закритий перелом без зміщення гомілки, струс мозку, закрита черепно-мозкова травма і забій тканин”, – розповідає Вікторія Лазунько, мама Мирослави.

Як все сталося

Вранці дитину відвели в садок, через пару годин звідти зателефонували, мовляв, ваша дитина впала і вдарилася головою, заспокоїти не можемо, заберіть її. Коли мама прийшла – їй лише порадили звернутися до сімейного лікаря.

“Я сама медпрацівник, у мене стаж 10 років роботи. Я знаю, що вони повинні були швидко надавати допомогу, вони нічого не зробили”, – пояснює мама дівчинки.

Сталося все в цьому дитячому садку, але за яких обставин – точно невідомо. Дівчинка впала під час прогулянки з альтанки. Це одна з версій, озвучена в дитячому садку.

“Нам сказали, що характер травм не характерний для такого падіння, не можна отримати травми на рівному місці”, – розповіла Вікторія.

Вихователька відмовилася коментувати

Щоб дізнатися, як забилася Мирослава, “Сьогодні” зателефонували виховательці Олені.

“Я на даний момент не можу розмовляти, ну я не буду нічого говорити”, – відповіла вона.

Дитсадок – заклад комунальний. У Пологівській мерії про те, що трапилося з дівчинкою, знають.

“Мені не дуже не сподобалося те, що три рази ми з нею (вихователькою. – Ред.) спілкувалися і три рази у неї були різні свідчення: то вона казала, що це сталося в кімнаті, там, де були хлопці, то вона говорила, що це було під час прогулянки у дворі”, – розповів заступник міського голови Сергій Колесник.

Справою зайнялася поліція

Батьки Мирослави звернулися із заявою в поліцію.

“Наразі досудове розслідування проводиться. Дитина закінчила лікування, була направлена ​​для проходження судово-медичної експертизи”, – повідомив Євген Колесник, старший слідчий Пологівського райвідділу поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + fourteen =