Всього тиждень нас відділяє від зими. Звичайно, цікавить, якою вона видасться у цьому році? А ще більше цікавить, якою буде новорічна чи різдвяна ніч.

За прогнозами завідуючої відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова на нас чекає зима з багатьма сюрпризами.

За її словами, Новий рік в Україні розпочнеться з морозами, а перший місяць нового року – січень, може стати найхолоднішим місяцем зими. Сніг буде не частим гостем через нестійкі температури.

Вже наприкінці листопада в Україні буде відчуватись прихід зими. Стовпчики термометра опустяться до позначки -8-10 градусів.

Похолодання протримається недовго і невдовзі повітря трохи прогріється. Погода нагадуватиме ту, що зараз, у листопаді, – з невеликим плюсом вдень та невеликим мінусом уночі. У грудні, як зазначила фахівець, станеться коливання температури.

“Січень мені не подобається. У січні ми очікуємо найнижчі температури за всю зиму. Хвиля холоду зміщується на свята. Вона триватиме більше тижня”, – попередила вона.

Очікується, що в цей час в Україну прийдуть сильні морози до -20 градусів. Вони протримаються практично усі свята.

Лютий же, за прогнозами, буде найсніжнішим і холоднішим.

Чи так все буде, перевіримо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six − six =