Зимова відпустка може виявитися анітрохи не гіршою за літню, особливо для мешканців Запорізької області. Так, термальні комплекси Херсонської області, розташовані на Арабатській Стрілці та неподалік Залізного Порту, можуть забезпечити відмінний зимовий відпочинок і при цьому допомогти покращити стан здоров’я. Про це повідомляє Забор.

На сьогодні найближчими до Поліг термальними джерелами є «Територія здоров’я», яка знаходиться недалеко від Щасливцевого, «Арабатські терми» за Стрілковим та «Гарячий ключ», розташований за 30 км від Залізного Порту.

Всі вони працюють цілий рік, надаючи як бюджетні варіанти відпочинку, так і послуги для VIP-клієнтів.

Кожен комплекс має свої особливості. Наприклад, «Територія здоров’я» пропонує на вибір одразу три басейни з різною температурою води. Основний басейн «Арабатських терм» додатково укомплектований чашею для дітей, крім того, цей комплекс включає гліцеринове озеро. «Гарячий ключ» пропонує відвідувачам дві купальні плюс послуги масажиста.

Термальні комплекси Арабатської Стрілки та Облоїв обладнані зручними лежаками, теплими душовими кабінками, роздягальнями, камерами схову, зонами харчування та іншими благами цивілізації, які забезпечують повноцінний відпочинок у зимовий період.

Вартість відвідування коливається від 20 до 200 гривень та залежить від часу, конкретного комплексу та тривалості водних процедур. Залежно від вибору джерела відвідування для дітей віком до 5 або до 12 років може бути безкоштовним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven + six =