15 листопада відбулося нагородження переможців Обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки. Захід відбувся у форматі відеоконференції з використанням Zoom.

Привітали переможців конкурсу та їх наукових керівників заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова.

Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова зазначила, що на конкурс було подано 105 наукових робіт.

За результатами конкурсу 27 переможців отримали дипломи обласної державної адміністрації та грошові премії. Подяками також відзначено наукових керівників переможців.

У цьому році Пологівський район представляла вчитель історії КУ “Пологівський ліцей “Основа”, аспірантка історичного факультету ЗНУ Софія Тоцька, яка отримала перемогу серед молодих науковців у галузі “краєзнавство та культурологія”. Також відзначено подякою ЗОДА її наукову керівницю, заступника директора з навчально-виховної роботи Юлію Тоцьку.

Бажаємо, щоб і надалі вчителі Пологівського ліцею “Основа”  примножували здобутки,  підіймати науковий потенціал свого начального закладу та були в авангарді освітянської спільноти Пологівщини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − thirteen =