У Запорізькій області мобільні групи перевіряють дотримання карантинних обмежень. 11 листопада члени мобільної групи із Запоріжжя працювали у Пологах. Групи складаються із представників поліції, Держпродспоживслужби, районної адміністрації та фахівців Управління транспорту і зв’язку облдержадміністрації.

Під час контролю правоохоронці перевіряли, як у громадському транспорті дотримуються маскового режиму, чи розміщені інформаційні матеріали та чи мають пасажири ковід-сертифікати для переміщення у транспорті. Члени мобільної групи паралельно вели перевірку документів, які обов’язково має мати при собі водій:  ліцензії, дозволи на роботу, паспорти, графіки а також перевіряли технічну справність автотранспорту.

Під перевірку потрапив транспорт, що курсує внутрішньообласними, міжміськими маршрутами та пологівський міський громадський транспорт. Зокрема, через технічну несправність автобусу пологівському водію виписали штраф у розмірі 680 грн. Ще одне порушення у документації виявили на маршруті Запоріжжя-Бердянськ.

Під час перевірки було помітно, що цього дня не весь автотранспорт курсував за звичним графіком. Пасажири не дочекалися деяких маршруток із запорізького напрямку, жалілися на відсутність транспорту і за деякими міськими пологівськими маршрутами, що обслуговує перевізник ФОП Бондаренко. Люди не змогли доїхати у встановлений час за маршрутами № 5 та № 7.

Під час контролю також встановлено, що дезінфекція салонів пасажирських автобусів проводиться згідно з графіками, а кожен водій забезпечений індивідуальними засобами захисту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 4 =