Тисячу гривень, які президент Володимир Зеленський обіцяв усім щепленим двома дозами проти коронавірусу, неможливо буде отримати готівкою на руки. Ці гроші будуть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг.

Їх сформували таким чином, щоб підтримати сфери, які найбільше, на думку влади, постраждали від пандемії коронавірусу і карантинних обмежень. Наразі ще не відомі  технічні деталі надання цієї тисячі, бо президент поки що лише анонсував це. Час запуску акції – приблизно 19 грудня.  За словами Никифорова, тисячу можна буде витратити на якісь спортивні та культурні заходи (театри, концерти, книги, кіно), туризм (переїзди по Україні) – повний перелік послуг наразі формується. Він також пояснив, що людина за цим «сертифікатом» чи «депозитом» зможе обрати кілька послуг (у межах однієї тисячі гривень) – наприклад, поїхати в інше місто, де відвідати музей, виставу чи інший культурний захід.

Чіткий механізм виділення грошей допрацьовують.

Водночас Володимир Зеленський пообіцяв, що отримати виплату зможуть і люди, в яких немає смартфонів та які не зареєстровані у “Дії”.

Доки у владних кабінетах вирішують, яким чином вакциновані українці зможуть отримати цю тисячу, ми запитали у пологівців, чи планували вони, куди б витратили ці кошти. І ось які відповіді отримали:

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 4 =