ТОП-5 знаків Зодіаку, які швидко розривають стосунки

0
494

Овен

Овни завжди перебувають у повній гармонії з собою, найчастіше їм у стосунках стає нудно. Через високу самооцінку Овни просто не бачать нікого, крім себе. Астрологи попереджають, що так можна залишитися одному до кінця життя.

Діва

Педантична та спокійна Діва позбавлена емоційності. З дитинства представники цього знака Зодіаку не були захоплені читанням казок про чисте кохання, вони належать до того типу людей, які не розчиняються у своїй другій половинці. Вони тримають нейтралітет, їм так спокійніше та гармонійніше.

Терези

Терези належать до повітряної стихії, і це дуже помітно за їхнім стилем життя та ставленням до кохання. Часом вони бувають вкрай нерішучі у питаннях особистого щастя. Причина цього може бути в тому, що вони надто багато очікують від другої половинки. А іноді реальність трохи інша.

Стрілець

Розумні Стрільці, на жаль, часто залишаються незадоволеними. Багато чого їм не подобається, багато інших половинок трохи втомлюються від поганого характеру Стрільців. Однак часто саме вони йдуть, адже знають, що у них точно все буде гаразд.

Водолій

Водолій – один із найбільш волелюбних знаків Зодіаку. Вони кидаються у стосунки, проте потім розчаровуються, адже їм важливо мати особистий простір.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

9 + five =