У зв’язку зі встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької області правоохоронці Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області проводять роз’яснювальну та превентивну роботу з метою запобігання та недопущення поширення вірусу серед населення відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року зі змінами від 20.10.2021 року.

З 29 жовтня забороняється проїзд міжміським та приміським транспортом громадянам без документів про вакцинацію, результатів ПЛР або експрес-тесту зробленого не більш як за 72 години до дня поїздки, або свідоцтва про одужання від коронавірусної хвороби. Зазначені обмеження не стосуються неповнолітніх громадян. У разі порушення вказаних вимог, адміністративну відповідальність нестиме не перевізник, а пасажир.

На підставі вище викладеного, на території обслуговування Пологівського РВП та підпорядкованих підрозділах складено 215 протоколів пов’язаних з порушенням встановлених карантинних обмежень.

Зокрема, 23 протокола за ч.1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами) на фізичних осіб-підприємців. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справи скеровані до суду. 192 протокола за ч.2 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнених засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Правоохоронці звертаються до населення Пологівського району з проханням дотримуватись встановлених карантинних обмежень, не відвідувати громадські місця без необхідності, дотримуватися соціальної дистанції, не нехтувати засобами індивідуального захисту та нагадують, що щеплення – є найбільш ефективним засобом боротьби з COVID-19!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one + two =