Уже три роки поспіль Сергій Петрович МІНЬКО займається вирощуванням пряної квітки – шафрану, яку ми звикли сприймати під назвою крокус. Зазвичай ми бачимо ці квітки повесні на прилавках квіткових магазинів і сприймаємо їх як прикрасу. Але, окрім декоративних властивостей, квітку використовують як прянощі. А якщо ще точніше, то прянощами слугують лише її тичинки.

Шафран – легендарна пряність, одна з найдорожчих у світі. З давнини її вважали священним продуктом, продавали на вагу золота, а за підробку або крадіжку карали найсуворішими методами. Унікальність шафрану полягає не тільки в його вартості, а й у багаточисленних корисних властивостях, завдяки яким його використовують у кулінарії, косметології та медицині.

 

З чого все почалось

– Є у нас в Каховці фермерське господарство «Шафран Любимівський». Воно першим почало вирощувати шафран в Україні, – розповідає Сергій Петрович. – Я вирушив до них, аби закупити цибулинки крокусів.
Посадив їх у себе і вже три роки займаюсь їхнім вирощуванням. Сама квітка не несе в собі цінності – приправою слугують тичинки. Їх потім висушуємо, і це вже і є готовий шафран.
Нинішньої осені вже втретє зібрав урожай. Спочатку все задумувалось як успішна бізнес-ідея. Та, коли спробував – зрозумів, що все не так просто. В Україні вирощуванням шафрану ще тільки починають займатись. До того ж приправу не використовують як перець, наприклад, у м’ясо чи суп. Її більше купують ті, хто займається випічкою, сироварінням (вона слугує природним барвником і надає жовтуватого кольору виробу), або ж просто використовує як додаток до чаю.

Збір врожаю

Зібрати врожай шафрану – дуже кропітка робота, яка потребує терпіння й посидючості. В кожній квітці є лише 3 тичинки. Врожай збирають раз на рік – восени. Зацвіли крокуси – обірвали квітки, вибрали з них тичинки. Все треба робити якнайшвидше, бо, коли підв’януть квіти, діставати тичинки стає складніше.

– Минулої осені врожай шафрану склав 200 грамів. Аби їх використати самому, треба, мабуть, три життя, – жартома говорить Сергій Петрович. – Він коштує дорого, але використовується в дуже малій кількості.

Та все ж, як зазначив пан Сергій, кропітка робота лише зі збором врожаю раз на рік. Весь інший час квіти не потребують особливого догляду.

– Все, що треба: посадити цибулинки і вчасно прибирати бур’яни. Рослина дуже самостійна і не вибаглива. Взимку стоїть зелена, не втрачає свого кольору, – розповідає пологівець. – Приблизно кожні три роки рослину треба розсаджувати. Якщо я три роки тому садив 1 цибулинку, то за цей період вона поділилась, і цибулин вже набагато більше, близько десяти. За рахунок розсаджування збільшується й об’єм врожаю. Якщо ж цього не зробити – то квітці буде тісно, вона стане погано розвиватись – і врожай зменшиться.

Цибулинки крокусів висаджують у серпні, і вже восени збирають перший урожай. Приблизно у жовтні. З однієї цибулини виростає 1-2 квітки. У чоловіка ними засаджено приблизно дві сотки городу.

Після збору врожаю листя, що залишилось, не потребує особливого догляду. Воно росте собі далі, стає схожим на газон. Взимку стоїть зелене, а десь у травні починає жовкнути, й сохне. На початку осені з минулорічних цибулинок ростуть нові листочки, нові квіточки, і вже за півтора місяці можна збирати врожай.

Після того, як тичинки відділили від квіточок, їм треба днів три, аби висохнути при кімнатній температурі. Квіточки Сергій Петрович викидає, але говорить, що дехто їх також висушує та продає як додаток до чаю або ж як основу для варення.

Готовий висушений шафран зберігають в герметичній ємності і він не псується роками.

Про реалізацію

На жаль, у нашому регіоні приправа з шафрану використовується ще не дуже активно, тому й продаж її відповідний. Але замовлення все ж є. Для кращої реалізації чоловік створив в Інстаграмі сторінку «Novi_smaki», де розповідає про свої рослини. Його продукцію замовляють власники барів, ресторанів, кафе, а також сировари і миловари.

Ціна цієї пряності – 100 грн за 1 грам. Це виходить 100 000 грн за 1 кг. Але справа в тому, що багато приправи вам і не потрібно. Тичинки квіточок надлегкі. 1 грам шафрану містить приблизно 550 тичинок. Якщо порівнювати, то граму буде достатньо на 30-40 чашок чаю.

Окрім шафрану, для себе чоловік вирощує ще й спаржу та супергострий перець «Хабанеро». А в комерційних цілях – шафран і артишок. Про вирощування останнього, ми розповімо згодом.

Спілкувалась Ірина РАБОТЯГОВА.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven + 3 =