З 18 жовтня 2021 року Запорізька область перейшла до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки та почали діяти найжорсткіші карантинні обмеження. Так, з 28 жовтня в Запорізькій області заборонено проїзд міжміським та приміським транспортом громадян без документів про вакцинацію або за відсутності результатів ПЛР- тесту, зробленого не більш як за 72 години до дня поїздки. Окрім цього, посилено карантинні вимоги щодо закладів торгівлі.

Починаючи з 5 листопада в Пологівському районі розпочали роботу мобільні  групи  з перевірки дотримання карантинних вимог в громадському транспорті, на залізничних станціях, закладах торгівлі, харчування та  громадського обслуговування. До складу мобільних груп ввійшли представники Національної поліції, Держпродспоживслужби та працівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Так, протягом 5 листопада мобільними групами здійснено 27 перевірок дотримання карантинних вимог на територіях населених пунктів району, а саме – м. Пологи, м. Гуляйполе, м. Оріхів, м. Токмак та смт. Розівка.

За результатами перевірки складено 4 протоколи про адмінпорушення.

Перевірки продовжуються та тривають цілодобово.

З сайту Пологівської РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × two =