Квадрокоптери є різновидом безпілотних апаратів, які мають загальну назву – дрони. Особливістю квадрокоптерів є те, що вони призначені для пересування в повітрі та мають для цього чотири пропелери. Придбати квадрокоптер можна, відвідавши сайт https://comfy.ua/drony/. З допомогою квадрокоптера, що оснащений відеокамерою, можна робити цікаві панорамні зйомки з висоти пташиного польоту, і це доступно навіть новачкам.  

Управління квадрокоптером

Рухом квадрокоптера можна управляти з допомогою радіозв’язку. Для цього використовується відповідний пульт дистанційного управління. Деякі моделі пультів мають вбудований екран. Це є додатковою зручністю для користувача. Однак для управління квадрокоптером може використовуватися і звичайний смартфон, на якому встановлений спеціальний додаток – це робиться з допомогою Wi-Fi.  Wi-Fi дрон має ту перевагу, що ним керують з допомогою добре знайомого, звичного гаджета.

Тривалість польотів квадрокоптерів, які знаходяться у цілком доступному ціновому діапазоні, становить 5-10 хвилин. Якщо потрібен апарат, здатний літати півгодини чи довше, доведеться заплатити більше. Що стосується дальності польотів, то це теж залежить від класу квадрокоптера та його оснащення. Невеликі квадрокоптери здатні літати на відстань до приблизно п’ятдесяти метрів. Більші за розмірами (та за ціною) апарати мають дальність польотів до декількох сотень метрів, а найбільш великі та сучасні можуть пролетіти кілометр та навіть більше.

Політ та зйомка

Параметри двигуна квадрокоптера та його відеокамери визначають коло його можливостей та варіанти використання:

  • Невеликі та недорогі квадрокоптери мають колекторні електродвигуни. Їхньою особливістю є наявність вугільних щіток, які поступово стираються та вимагають заміни.
  • Більш високу надійність демонструють безколекторні двигуни, тому вони використовуються для оснащення великих за розмірами дронів.
  • Відеокамера може або передавати зображення в режимі реального часу, або здійснювати відеозапис.

Невеликий квадрокоптер, який взагалі не оснащений відеокамерою, може служити хіба що дитячою іграшкою. Більш досконалий апарат з камерою може дозволити, наприклад, зняти відеокліп. А потужні квадрокоптери з досконалою камерою та двигуном, що дозволяє здійснювати польоти на значні відстані, використовуються для серйозних цілей – наприклад, рятувальниками для пошукових робіт у випадку аварій в місцях, до яких доступ є важким.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six + 15 =