Найближчі 2-3 тижні в Україні очікуються найскладнішими у ситуації з COVID-19. Поступове зменшення навантаження на систему охорони здоров’я варто очікувати лише на середину грудня.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. За його словами, пікове коронавірусне навантаження на систему охорони здоров’я відбудеться вже найближчими тижнями.

“За нашими прогнозами та моделями, які ми використовуємо, пікове навантаження на систему охорони здоров’я очікується в найближчі 2-3 тижні з поступовим зменшенням до середини грудня 2021 року. Це наші прогнози”, – заявив головний санітарний лікар.

У МОЗ відзначають, що після переходу області в “червону” зону уповільнення поширення інфекції фіксується через 12-14 днів.

“Зараз вкрай обережно потрібно прогнозувати епідеміологічну ситуацію. Ми фіксуємо, що в регіонах, які заходять у червону зону, приблизно на 12-14 день починають спостерігатися ознаки уповільнення епідеміологічного процесу та виходу на плато або покращення ситуації”, – сказав Кузін.

https://ria-m.tv/news

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twelve + 8 =