Життя Андріївського села сьогодні: колись тут вирувало життя, а зараз природа відновлює свої права (ФОТО)

0
726

За 23 кілометри від Поліг знаходиться  маленьке село Андріївське. Ще зо двадцять років тому у ньому вирувало життя. Місцеві жителі активно займалися городництвом, тримали велику рогату худобу, випасали гусей та курей. Діти приїздили на канікули до бабусь та дідусів, бігали на річку рибалили та купатися, каталися на велосипедах, спали під зоряним небом у гамаках. Ще тоді, на початку 2000-х, у селі вже почав розвалюватися місцевий будинок культури, про школу нагадували лише пусті стіни. А зараз від цих знакових місць, біля котрих збиралося усе село, не залишилося і сліду. Все поросло чагарниками. На все село залишилося з десяток жилих хаток, у яких ще жевріє вогник надії, люди тут живуть неквапливо, насолоджуючись тишею та спокоєм.

Більшість  місцевих старожилів  діти та онуки вже позабирали до себе у місто. Деякі будинки повикупляли пологівці під дачу, або під пасіку і навідуються в село зрідка, а ті хто проживає тут постійно нічого не хоче змінювати. Будинки місцевих мешканців ошатні, видно, що люди вкладають усю душу у свій куточок, люблять його усім серцем.

Прогулюючись Андріївським теплим осіннім днем, не можна також не відмітити охайний меморіал воїнам, які  загинули у  ІІ  світовій війні. Помітно, що його доглядають, таким чином вшановують пам’ять земляків, які героїчно відстоювали рідну землю.

Крок за кроком, дорога завела й на місцеве кладовище. Попри те, що село залишилося вже майже безлюдним, рідні навідуються на могили до своїх рідних, пам’ятають їх, прибирають.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two + twelve =