Запитували – відповідаємо (Скільки на Пологівщині ветеранів ІІ Світової війни)

0
568

У місцевих ЗМІ не раз повідомлялося, що на Пологівщині майже нікого з ветеранів Другої світової війни не залишилося. Мій дід загинув влітку 1941-го, його забрали на фронт у перші дні війни. Батьку вручили повістку Пологівського райвійськкомату  у кінці вересня 1943-го, як тільки звільнили район. Він воював артилеристом, дійшов до Праги, нагороджений медаллю “За відвагу”, ще кількома ювілейними відзнаками, не стало його у 1986-ому.

Наближається День визволення України від фашистських загарбників, я думаю, що це привід згадати та назвати  прізвища учасників бойових дій ІІ Світової війни, які, на щастя, ще живі, проте в буремні роки зробили вагомий особистий внесок в перемогу над ворогом.

Олександр ПОСТНИК, м.Пологи.

Як повідомив журналісту “Пологівських вістей” голова районної ради ветеранів Євген ТАРАН, сьогодні на Пологівщині серед живих лише троє ветеранів минулої війни: Андрій Кузьмич ДЕРЕВ’ЯНКО з с.Поліг, Федір Тимофійович ЛІННИК з м.Поліг , Іван Семенович ХАРЧЕНКО з Кінських Роздорів. У вересні цього року не стало  Андрія Петровича ГАЛИБИ.

Велика їм вдячність за здобуту перемогу над фашизмом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven − 5 =