Сьогодні, 4 жовтня, весь світ відзначає День тварин. Цей день особливий для борців за права братів наших менших та для тих, хто має свого домашнього улюбленця. З нагоди свята ми вирішили показати, яких тварин мають у себе вдома пологівці, а також розповісти, як домашній улюбленець може схарактеризувати свого власника.

Як і в усьому світі, найбільш популярними улюбленцями серед мешканців Пологівщини є коти і собаки. Та все ж є і ті, хто віддає перевагу іншим видам тварин. За  дослідженнями вчених США, домашній улюбленець може багато чого сказати про свого власника.

Власники котів, як правило – інтроверти, спокійні, інтелігентні і начитані, незалежні творчі люди. Любителі котів схильні до самотності, тривожні, креативні і заповзятливі.

Господарі собак більш стійкі до стресів, організовані і менш депресивні. Собаківники часто самотні люди, здатні виявляти емпатію і турботу про ближнього. Здебільшого це веселі люди, які люблять природу, екстраверти з невичерпним джерелом оптимізму і віри у власні сили.

Володарі рептилій, як правило, підозрілі. Опитування, проведене в університеті Хартфордшир (Великобританія), показало, що ці люди найбільш незалежні, ніж інші вищезгадані власники тварин. За даними дослідження, як правило (у порівнянні з іншими власниками домашніх тварин), вони мають меншу потребу в інших людях.

Власники пташок  часто фантазери і креативщики з відділів реклами, піар, маркетологи, інженери і банківські працівники. Ці люди задоволені собою, обраною професією. Домінуючі жінки та перспективні чоловіки. У них є чому повчитися. Головне з якостей – напористість, розважливість і оптимізм.

Любителів рибок відрізняє замкнутість, вони пессимістичні і цинічні. Не маючи великого авторитету, власники риб затяті мрійники, часто вже не доводять до розуму багато зі своїх ідей.

Любителі гризунів: власники кроликів воліють рано вставати, схильні до творчості і відкриттів, сплеску емоцій і пристрастей. Любителі хом’ячків і морських свинок, як правило, інтроверти, домосіди, сімейні люди.

Більш детально про пологівців та їх братів менших читайте на сторінках газети “Пологівські вісті” вже цієї середи!

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eighteen − 9 =