“Осінь. Чотири дні вихідних. Сонячна і тепла погода – саме час для прогулянок на свіжому повітрі. Вирішили в суботу, 16 жовтня, вибратись на прогулянку з онуком на Бублик. І все добре, аби не….

… Аби не сміття! Дібрались до нашого улюбленого місця, серця паркової зони – острівця. Там  і лавочки саморобні є, і вид гарний. Все для душі. Але ж, як завжди, ложка дьогтю в бочці меду: завдяки нашим “вихованим” пологівцям – сміття навколо лавочки і не тільки поблизу неї. Ціла купа використаних серветок, пластикові пляшки і обгортки з усякої всячини. Невже не можна забрати сміття з собою і викинути у смітник?!

До речі про смітник – ще одна проблема нашої зони відпочинку. Йшли на Бублик з онучком і їли смаколики, обгортки з яких довелось носити весь час прогулянки в руках, адже на території Бублика не знайшли жодного сміттєбаку.

Можливо нашій владі слід помізкувати над цією проблемою? Бо тут виходить двояка ситуація: з одного боку смітять, бо невиховані, з іншого – нікуди й викинути. Хіба що в ями, які де-не-де вириті, і з яких мотлох розносить вітер по території”.

Ольга, м. Пологи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × one =