Пологівська районна державна адміністрація та Пологівське районне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області повідомляють, що в рамках підготовки до  комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Запорізькій області, сьогодні, 12 жовтня 2021 року на території м. Пологи будуть відпрацьовуватися практичні заходи зі спеціалізованими службами цивільного захисту Пологівської міської ради.

Під час проведення заходів можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

У заходах братимуть участь підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, екстреної медичної допомоги, аварійні бригади служб електрозабезпечення та газопостачання, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Закликаємо мешканців міста зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей та належним чином реагувати на дії спеціальних служб.

Джерело: ПОЛОГІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × five =