У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та недосить високим рівнем вакцинації серед населення, деякі пологівські  роботодавці вже у оголошеннях про роботу прописують пункт до потенційного працівника з умовою, аби він був вакцинованим.

Такі оголошення почали з’являтися у вайбер-спільноті «Пологи спілкуються» та ширяться між пологівцями усно.

На період карантину обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів, а також закладів освіти та наукових установ. Також до цього переліку  планують включити працівників усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та працівників поштових послуг.

Координаторка вакцинальної кампанії у Запорізькій області, завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Державної установи “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” Марина Колерова розповіла, що у Запорізькій області щодня фіксується близько 700 нових захворілих, тільки вчора померло 25 людей. Щодня проводиться понад 5 тисяч щеплень, проте необхідно робити 11 тисяч на день. У 98% захворілих на коронавірус виявлено штамм «Дельта», який швидко поширюється  та має тяжкі форми перебігу хвороби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × four =