*фото умовне

Учора у Фейсбуці батьки малюків, які відвідують дитячий садочок «Віночок»  повідомили, що у групах, де перебувають діти холодно. За словами батьків, термометр учора, 18 жовтня,  показував лише +9оС  тепла. Батьки цікавляться, коли розпочнеться опалювальний сезон у дошкільному закладі.

 

 

Це питання від батьків ми переадресували заступнику міського голови Сергію Анатолійовичу Коліснику.

  • У Пологівській громаді мають газове опалення лише 2 садочки – це на 100% д\с «Віночок» та на 50% д\с «Теремок», усі інші опалюються індивідуальними котельнями. Про ситуацію у садочку «Віночок»  знаємо та зараз активно вирішуємо це питання.  Зі 160 вихованців  його  зараз відвідує лише 35–38 осіб і сьогодні вже ведемо розмови про його можливе  закриття на час,  доки ситуація з газовим питанням не вирішиться. Доки садок працює у звичному режимі. Питання по цьому садочку ще відкрите.  У дитячому садочку «Теремок» ситуація трішки простіша, там 50%  опалюється електроопаленням, тому температуру там доки вдається утримувати на рівні +17 –  +19оС , – розповідає Сергій Анатолійович. – Усе, що залежало від нас – ми абсолютно усе підготували та зробили, але  це газове  питання не в силах вирішити на рівні громади, його може вирішити тільки держава, – говорить Сергій Анатолійович Колісник.

Раніше ми про це  писали: Пологівські дитячі садки та заклади культури залишилися без постачальників газу: що сталося та як це вплине на опалювальний сезон

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three + 7 =