На найвищій точці Бердянська встановили поворотну онлайн веб-камеру з супер-зумом, за допомогою якої можна побачити майже половину цього популярного курорту, а при гарній погоді навіть вітряки Ботіївської ВЕС, повідомляє Голос Запоріжжя з посиланням на ДС.

Нова камера знаходиться в мікрорайоні АЗМОЛ по вулиці Степанянця і забезпечує 25 точок перегляду, серед яких Бердянський морський порт, Бердянську затоку, постамент «Я люблю АЗМОЛ», готель «Бердянськ», колесо огляду, Приморську площу і пляжі на затоці, і навіть вітроферми ВЕС в Ботієво, які особливо добре видно на заході.

Поворотна камера забезпечує трансляцію в 4К режимі і безкоштовний доступ на сайті медіапроєкту «Бердянськ» за посиланням.

Нагадаємо, що сумарно в Бердянську встановлено 18 камер в Full HD і 4К форматі зі звуком, які встановлені редакцією Кирилівка.Укр і компанією Onet. Вони усі доступні на сайті berd.ua. Але крім них є ще 10 камер Бердянської міської ради, які працюють в меншому дозволі і без звуку. Вони також доступні для перегляду без обмежень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 + ten =