За парти лише там, де провакциновано 80 % освітян. Такі норми відсьогодні діють в українських школах для старшокласників та учнів середньої ланки. Через це далеко не всі навчальні заклади Запорізького регіону сьогодні запрацювали “на повну». 

Школа у селі Семенівка – єдина у Пологівській громаді, де сьогодні почали навчання у звичному режимі усі. За партами — і молодші, і старші класи.

У навчальному закладі — 95 учнів, 28 працівників. Ще 8 членів колективу працюють у дитячому садку, що діє при школі. Провакцинувались майже всі. Не тягнули до карантину, а зробили це ще у серпні.

Серед викладачів школи не вакциновані лише двоє, садочку – одна людина. Директор закладу зазначає, що нікого не примушували і радіє від того, що їхній невеликий колектив свідомо поставився до питання вакцинації. 

А у Григорівці процес вакцинації ще триває. Тож поки учні середніх та старших класів – на дистанційці. Наразі у закладі вакциновано 71 % працівників. Більшість тих, хто поки не щепився, стримує стан здоров’я.

Автор: Телеканал TV5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 3 =