Бійці зони ООС звернулись до Пологівського окремого козачого полку ім. Івана Богуна з цікавим проханням, аби ті приїхали та офіційно прийняли їх до своєї козацької когорти.

Про те, як все відбувалось та з чого все починалось розповів нам курінний отаман Михайло Михайлович Сербін:

“До мене звернувся наш земляк, який служить на Сході з 2014 року – Олег Косенко, з проханням від усієї своєї бригади, аби ми прийняли їх в козаки.
Це питання разом з іншими учасниками угрупування ми обговорили на найближчій нараді і за спільною згодою вирішили організувати поїздку до зони бойових дій, аби прийняти охочих до лави запорізьких козаків.
Знайшли спонсорів та з їх допомогою зібрали необхідні кошти. За це велика вдячність Василю Тріщуку, Володимиру Сизоненку, Віктору Бандурову, Юрію Лобецькому, Івану Чуприні.
4 вересня рано вранці ми вирушили в дорогу: отаман полку Олександр Кіріченко, його заступник Віктор Гонтар, я, отець Сергій – священник УПЦ с. Басань, 2-є козаків та наш головний сюрприз для земляка Олега Косенка – його мама Ніна, яку він не бачив вже чотири довгих роки.
Коли ми вже під’їжджали, нас виїхав зустріти Олег, не знаючи, який сюрприз на нього чекає. Зустріч мами та сина була зворушливою. Без сліз не передати. Думаю ви розумієте…
У військовій частині на нас вже чекали хлопці. Прийом був теплим. Нас обіймали наче рідних.
Після сніданку ми вишикувались у дві шеренги та почали процес посвяти в козаки. Було 16 охочих. Спочатку зачитали права і обов’язки козака, потім присягу. Після цього по черзі хлопці підходили до нашого полкового знамені, ставали на коліно й цілували прапор. Далі військові отримали благословення від священника Сергія і посвяту в козаки від шаблі головного отамана.
Через те, що не всіх охочих прийняли в козаки (дехто був у наряді, дехто не знав про наш приїзд), вирішили повернутись туди ще раз в кінці вересня.
Зустріч видалась приємною, теплою та емоційною”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × two =