Вода кольору апельсинового соку тече з кранів одного із сіл Пологівської громади. Жителі жаліються, що іржава вода у кранах доволі часте явище.

Причина цього не в аварійних ситуаціях, пояснює голова Пологівської громади. За його словами, вода по всій території видобувається із свердловин і за стандартами не є питною, однак якщо у місті Пологи вода проходить процес обеззалізнення та додаткову фільтрацію, то у сільській місцевості з цим проблема.

Вирішити проблему можна, встановивши спеціальну установку, що очищатиме воду від піску та заліза. Наразі таке обладнання запланували встановити у місті Пологи, а село своєї черги чекатиме ще роки зо два, бо коштів на все одразу немає. Обладнання дороговартісне. Остаточну ціну не підраховували, а залежить вона від кількості абонентів. До кінця року обіцяють принаймні провести такі розрахунки.

“Ми в стратегії розвитку нашої громади внесли покращення послуги з надання водопостачання. Включили як першочергову, на рівні з покращення медичних послуг. Я думаю, що ми обов’язково протягом року-двох дійдемо до питання встановлення станції обеззалізування, другого виходу в селі Пологи я не бачу”, – зазначив голова Пологівської міської територіальної громади Юрій Коноваленко.

Автор: ТВ5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 + 17 =