Від яких продуктів слід відмовитись перед вакцинацією: поради медиків

0
660

Медики радять бути стриманими у вживанні їжі перед вакцинацією, а від деяких продуктів навіть відмовитися. Яких продуктів це стосується?

Рекомендації щодо того, як знизити ймовірність проявлення побічних ефектів від щеплення за допомогою їжі, озвучив терапевт і гастроентеролог Микита Харлов в інтерв’ю радіо Sputnik.

 Що краще не їсти перед вакцинацією?

Медик радить перед походом в пункт вакцинації не переїдати в цілому (адже це удар по імунній системі). Також фахівець просить не вживати їжу, яка здатна викликати алергію.

“Ніякої нової їжі не пробувати, їсти тільки те, до чого ви вже давно звикли, аж до конкретної марки ковбаси або молока. Без експериментів , без дивини, без чогось екзотичного”, – зазначив гастроентеролог.

Перед вакцинацією від COVID-19 в раціоні також важливо обмежити кількість страв, які містять велику кількість вуглеводів.

“Солодке – це табу перед щепленням, тому що буде цукор в крові вище, а якщо цукор вище, то людина важче перенесе щеплення”, – сказав він.

Це стосується всіх вуглеводів, навіть не солодких. Адже картопля, каші, хліб теж підвищать рівень цукру у крові.

Споживання фруктів (бананів, винограду) слід теж трохи знизити. Це ж стосується і дині – вона досить-таки алергенна.

А ось лимон, лайм, грейпфрут і інші цитрусові можна сміливо залишати в раціоні.

Всіх цих правил лікар радить дотримуватися хоча б протягом двох тижнів після вакцинації, поки у людини формується первинна імунна відповідь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 5 =