Пологівські вісті Місто В Пологи йде перше “бабине літо”

В Пологи йде перше “бабине літо”

714
0

Антициклон Hermelinde блокуватиме будь-які опади, в Україні переважатиме суха сонячна погода.

  • Новий тиждень розпочався в Україні гострим, свіжим, навіть холодним, повітрям. Температура була низькою вже минулої ночі, та інколи навіть наближалася до нуля, тому, через що спостерігалися заморозки. Втім, найближчої ночі проти вівторка, така ж картинка термічна затримається, а вдень країна почне потроху прогріватися. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

За її словами, протягом дня 7-го вересня у більшості областей України очікується +15 +20 градусів, на Закарпатті та на Півдні до +23 градусів.

Заморозки на ґрунті ще затримаються, проте вже з середи тижня стане інтенсивніше теплішати, і вночі, і вдень. Антициклон Hermelinde блокуватиме будь-які опади, в Україні переважатиме суха сонячна погода.

“Тут дехто казав, що яке це зараз бабине літо? Так, зараз якраз в нас перше бабине літо. Воно, зазвичай, триває з кінця серпня, від Пречистої, до орієнтовно, 11 вересня. Антициклон, сухо, павутинка літає (в лісі, в парках літає, аж ого), слабкий вітер, зоряна ніч, сонячний день… Все правильно”, – написала Діденко.

У Пологах також на найближчий тиждень прогнозують теплу погоду. Тому далеко не ховайте літній одяг та взуття.

Джерело: novyny.live

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 − 2 =