Петиція про перейменування площі Маяковського у Запоріжжі на честь Біллі Геррінгтона набрала понад 800 голосів за необхідних для розгляду 750-ти.

Жителі Запоріжжя пропонують перейменувати площу у середмісті – головну локацію міських заходів на честь Біллі Геррінгтона.

Автор петиції Олександр Задорожний наполягає на перейменуванні площі, позаяк, на його думку, в Запоріжжі забагато “Маяковських”. “У нашому місті вже є сквер імені Маяковського та алея імені Маяковського, а також поруч знаходиться кінотеатр, теж імені Маяковського”, – зазначає Задоржний.

Біллі Геррінгтона автор петиції називає “відомим американським актором, на фільмах якого виросли покоління не тільки американців, але й українців та європейців”, передає Depo.Запоріжжя.

Напевно Задорожний не надто викривляє дійсність – лише опускає деякі подробиці, а саме той факт, що уродженець Нью-Йорка Геррінгтон, як свідчить, наприклад, Вікіпедія, найбільш відомий за зйомками в порнофільмах 1990-х років.

Billy Herrington | ВКонтакте

Автор петиції наполягає, що перейменування площі на честь Геррінгтона “гарантовано стане потужним туристичним магнітом для багатьох людей”.

Частина запоріжців із цим погодилася, петиція вже набрала понад 800 голосів. Для того, аби депутати розглянули її на сесії, потрібно 750 голосів.

Петиція на підтримку перейменування

Варто зазначити, що у сервісі петицій з’явилося й інше звернення – на противагу ідеї Задорожного. Автор цієї петиції В’ячеслав Кретов вимагає не підтримувати петицію про перейменування площі Маяковського на честь Геррінгтона. Він наполягає, що автор попередньої петиції “намагається нав’язати свої цінності, сексуальну орієнтацію (Геррінгтон знімався в гейпорно – ред.) і свої смаки в кінематографі”.

Петиція Кретова особливої підтримки не набула, під нею лише півсотні голосів.

Петиція проти перейменування

Джерело: ДЕПО Запоріжжя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × three =