Минулого тижня у Запорізькій обласній державній адміністрації урочисто привітали і нагородили переможців обласного конкурсу «Батько року», серед переможців якого є і представники Пологівської міської територіальної громади.

Нагадаймо, що у конкурсі «Батько року» беруть участь чоловіки, які своєю діяльністю зробили значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури та спорту, є лідерами в різних галузях, здійснюють вплив на громадське життя області.

У номінації «Батько – працівник агропромислового комплексу» переможцем став Микола Миколайович Сайгак, механізатор ТОВ «Аванте», який неодноразово займав перші місця на жнивах, нагороджувався грамотами та цінними подарунками.

Микола Михайлович – учасник бойових дій, артилерист, нагороджений грамотою командування.
Одружений. Разом з дружиною виховують двох синів.

У номінації «Батько – представник освіти і науки» – перемогу отримав Созанський Ігор Васильович.

Ігор Васильович – вчитель фізичної культури КУ «Семенівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Пологівської міської ради. Він готує дітей до участі в шкільних, районних змаганнях по баскетболу, учнівських олімпіадах з фізичного виховання. Підготовлені ним учні протягом чотирьох років ставали переможцями районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури.

Разом з дружиною виховують трьох дітей.

У номінації «Батько – працівник галузі металургії» переможець Савченко Олександр Якович.

Олександр Якович – електрогазозварник товариства з обмеженою відповідальністю «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

Відповідальний, дисциплінований, працелюбний працівник. З колегами по роботі Олександр Якович завжди доброзичливий та чемний, користується авторитетом у колективі. Надійний товариш, готовий надати допомогу у скрутній ситуації, гарний сім’янин та батько, разом з дружиною виховують двох дітей. Весь свій вільний від роботи час присвячує вихованню дітей та улюбленому хобі рибалці.

Олександр Савченко є учасником бойових дій, брав безпосередньо участь у захисті незалежності, суверенітету, та територіальної цілісності України.

Татусі-переможці цьогорічного конкурсу вдало поєднують не тільки свою професійну діяльність з вихованням дітей та «НА ВІДМІННО» виконують роль батька та є гарним прикладом для своїх дітей.

Щиро вітаємо Сайгака Миколу Миколайовича, Созанського Ігоря Васильовича та Савченка Олександра Яковича із заслуженими нагородами! Бажаємо нових перемог та звершень! Пишаємося, що в нашій громаді живуть такі мужні чоловіки – віддані родині та своїй справі!

Джерело: сайт Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 + 15 =