Родина Климовичів ще весною взяла шефство над берегом річки Гайчур (500 м), яка належить до малих річок України.

На лівому березі річки розташоване наше мальовниче село Новоселівка. Річка останніми роками обміліла та заростає очеретом. Вона та її береги потребують догляду. Наша сім’я любить відпочивати на березі річки. Ми активно доглядаємо місцину для відпочинку. Всі разом зібрали сміття, покосили бур’яни та очерет, змайстрували місток, зробили стіл. Ми з насолодою проводимо час на прибраній території і закликаємо односельців долучитися до челенджу #‎яприбрав_твоячерга, – розповідає Наталія Климович про свою ініціативу.

Добру справу родина зробила, але, на жаль, не усі цінують чужу працю. Вже ламали місток, неодноразово розкидали сміття на прибраній території. Але Климовичів це не зупиняє, вони знов і знов приводять територію до ладу. Але більшість все ж дякує родині за пророблену роботу і відпочиває на березі річки з комфортом.

– Я за освітою біолог, природу обожнюю. Уся моя родина також полюбляє проводити час на свіжому повітрі насолоджуючись краєвидами. У чоловіка взагалі була та й є мрія на човні плавати річкою, милуючись красою природи. Вирішили маленькими кроками йти до своєї мрії. Тому, починаючи цю праву, ми були готові до того, що не усі такі як ми, що деякі будуть смітити і не цінувати чужу працю. Я, чоловік, син, невісточка та онучок часто навідуємося на цю територію. Беремо з собою мішки та прибираємо усе сміття. Маємо надію, що з часом люди перестануть смітити, можливо хтось надихнеться й так само піклуватиметься про природу, – ділиться Наталія.

Незабаром Наталія з онучком Артемчиком хочуть на березі висадити й дерева. Розпочати хочуть з верби.

– Без верби і калини  нема України, – посміхаючись говорить жінка. – Ми залучаємо нашого Тьому до усіх справ. Він активно і сміття нам допомагає збирати, і стіл з татом та дідусем майстрував, – розповідає Наталія.

Приєднуйтеся і ви до корисного та цікавого челенджу #‎яприбрав_твоячерга!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × three =