На сайтах-барахолках часто можна зустріти оголошення, де люди продають речі, які були мегапопулярними ще 20-30 років тому, а зараз у багатьох сім’ях їм місце знайшлося або на горищах, або в гаражах. Але є й поціновувачі ретро речей, які з охотою переглядають оголошення, аби придбати унікальну річ.

На сайті ОЛХ пологівці також активно розміщають оголошення у яких продають сервізи з бабусиного серванта, статуетки 60-70 років минулого століття та ляльок. Ціни на вантажні речі найрізноманітніші. Дехто просить символічну суму, аби тільки забрали, а хтось очікує мисливця за порцеляною, тому просить чимало.

Скільки ж коштують речі з історією сьогодні?

Напевно у кожній другій родині на видному місці раніше стояв набір «Рибок». Користувалися ним вкрай рідно, або взагалі ніколи, але почесне місце він займав у пологівських родинах десятиліттями. Зараз порцелянові набори продають від 125 до 645 гривень.

Дехто за набір різноманітного посуду, який складається з 10 предметів просить всього 100 гривень.

Швейну ручну машинку  продають за 399 гривень, а статуетку дівчинки за 250.

Також поціновувачі нестандартних речей можуть придбати у пологівців декоративний ріг. Продавець пише, що він був куплений у 70-х роках минулого століття у ювелірному магазині. За таку річ просять 450 грн за 2 штуки.

Також продають пологівці ляльки, якими гралися  діти ще наприкінці 80-х років. Одна така іграшка коштує від 150 гривень.

Зателефонувавши за декількома вказаними номерами, продавці повідомили, що речами не надто жваво цікавляться. Надходять поодинокі запити від потенційних покупців, але продається дуже мало речей.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one + 2 =