До редакції газети «Пологівських вістей» звернулася дружина 31-річного Володимира Олеговича Синчило з проханням про допомогу. ЇЇ чоловік рік тому переніс складну операцію на хребті, є інвалідом першої групи, не може ходити. У чоловіка встановлений діагноз – перелом хребта зі зміщенням д 12.

– Рік тому чоловіку робили у Запорізькій обласній лікарні операцію на хребті. У нього він переламаний зі зміщенням, йому тоді встановили титанову конструкцію. Коли минув рік з моменту операції шов почав гноїтися, в результаті з’ясували, що там залишилися шматки бинта. Ми звернулися знову у лікарню лікарі знову провели оперативне втручання і шматки бинтів дістали. Минув місяць з часу останньої операції, зняли шви і вони розійшлися. Зараз все знову гниє. У нас вже опускаються руки. Немає ні сил, ні грошей, а необхідно купувати безліч різних медикаментів. Але й на цьому негаразди у чоловіка не закінчилися. Через надмірне вживання знеболюючих пігулок та через вживання великої кількості антибіотиків у Володимира розпочалися проблеми з внутрішніми органами. Нирки практично перестали функціонувати, – у розпачі розповідає дружина Володимира Синчила Олександра.

Родина Володимира прохає про допомогу небайдужих людей! Бо попереду ще багато етапів лікування, а фінансів у родини вже немає. Зараз чоловік знаходиться у Пологівській лікарні, а на днях його перевезуть до Запорізької обласної лікарні.

Картка Монобанку для переказу коштів: 4441 1144 4572 2091

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seventeen + 18 =