Стала відома двадцятка кращих кулінарів-аматорів України. Учасники “МайстерШеф”-11, які пройшли кастинг, тепер розпочнуть боротьбу за головний приз. Серед них і наш земляк Михайло ДМИТРІЄВ з міста Гуляйполя.

Михайло у 2001-2004 роках навчався в Гуляйпільському ПТУ-28, опановував професії тракториста-машиніста, слюсаря-ремонтника та водія. Нині він власник кількох господарських магазинів.

Любить риболовлю, а ще більше готувати. Коронна страва – червоний борщ з яйцем. Пішов на проєкт  «МайстерШеф», аби потрапити в коло людей, які зацікавлені кулінарією.

На участь у проєкті подали заявки 40 кухарів–аматорів. Кулінари за 45 хвилин мали приготувати свою фірмову страву. Щоб пройти далі, вони мали отримати як мінімум два «так» від суддів. Михайло приготував  страву «Свинячий стейк  зі спаржею» і отримав від суддів три «так».

Минулого тижня Михайло потрапив  на «Битву чорних фартухів». Битва проходила у лісі. За завданням мав за 2,5 години приготувати страву, а інгредієнти добути фізичною та інтелектуальною працею. Учасники отримали конверти з фотокартками  місць, де  були заховані продукти. Михайло готував страву «Курка з рисом та кукурудзою». Він пройшов усі складні випробовування, отримав білий фартух і увійшов до 20-ки учасників 11 сезону.

“Вітаємо Михайла та підтримуємо його у подальших батлах” – написала Світлана Балак, бібліотекар Федорівського професійного центру на сайті навчального закладу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 − 3 =