За грантові кошти для потреб молоді села Поліг було придбано ноутбук та колонку. За допомогою техніки молодь організувала щотижневі безкоштовні кінопокази.

В рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» профінансовано проєкт «Підтримка молоді у прагненні створення ними культурних продуктів» поданий молодіжним рухом с. Поліг “Молодь S”.

Діти села отримали техніку і тепер разом з активістами мають змогу обирати репертуар та колективно переглядати улюблені стрічки та мультфільми.

Апаратура також використовується для роботи молодіжного об’єднання над створенням своїх творчих проєктів: монтування роликів у тому числі соціального спрямування, запис музичних супроводів для виступів, написанні сценаріїв та ін. З її допомогою були створені сценарії та проведені заходи на свята.

Зараз молодь працює над створенням роликів соціального направлення, а чудова техніка задовольняє потреби підростаючого покоління усього села.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − 10 =