Адміністрація школи, вчителі та учні СРШ №2 щиро дякують добрим людям

0
1408

Діти наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України.

1 вересня – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів, осягнення учнями законів науки та суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів. На початку нового 2021-2022 навчального року хочеться побажати посидючості за партою і уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, чудових ідей і захоплюючих занять, високих оцінок і гідних перемог. Підготовка школи до нового навчального року неможлива без спонсорської допомоги, підтримки  громади, меценатів, батьків.

Тож педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна  школа І-ІІІ ступенів №2» ПМР висловлюють найтепліші слова подяки за підготовку школи до нового 2021-2022 навчального року:

  • Міському голові – Коноваленку Юрію Анатолійовичу;
  • Начальнику відділу освіти молоді та спорту – Бандурці Сергію Вікторовичу;
  • Генеральному директору ТОВ гірничодобувної компанії «Мінерал» -Тимошенку Василю Валерійовичу;
  • Генеральному директору ТДВ Пологівського хімічного заводу «Коагулянт» – Торшину Олександру Євгеновичу;
  • Генеральному директору ТОВ “Дніпрокераміка” – Чеберку Андрію Івановичу;
  • Голові ради школи- Оліщуку Сергію Леонідовичу;
  • Приватному підприємцю – Сивусі Ярославі Анатоліївні.

Також адміністрація, трудовий колектив та учні школи висловлюють щиру подяку батьківським комітетам класів, батькам школи за затишні навчальні кабінети.

Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Вам всім Бог посилає своє благословіння за ваші добрі діла!

 

Адміністрація школи,

вчителі та учні

КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2» ПМР.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 4 =