Коригування тарифів на водопостачання та водовідведення, у Пологах, можливе незабаром. В розділі “Оголошення” на сайті міської ради, сьогодні 5 серпня, з’явилися розрахунки “Міськводоканалу”. В документі вказано, що чинні тарифи не покривають фактичної собівартості надання послуг. Це призводить до обмеженості коштів підприємства. Не вистачає фінансів оплачувати енергоносії, заробітну плату, сплачувати податки та гасити інші обов’язкові платежі до бюджету. Вихід бачать у підвищенні тарифу для населення.

Про проблемне положення водного комунального підприємства згадували й на одному з останніх сесійних засідань. Обговорювали можливе скорочення штату працівників “Міськводоканалу”, більшість з яких й без того працюють за невеликі зарплати, і періодично не бачать їх по кілька місяців.

Важко знаходити у місцевому бюджеті громади вільні кошти, щоб допомогти підприємству в черговий раз, тож  вихід із ситуації  намагаються знайти  у підвищенні тарифу для населення. Це пологівці вже скоро відчують на власних кишенях. Для тих абонентів, які  користуються водопостачанням та каналізаційними мережами тариф може злетіти до 55 грн.

Останній раз новий тариф на водопостачання та водовідведення коригували лише кілька місяців тому, у березні 2021-го року. Тоді нові ціни на воду для населення встановили на рівні: 20, 77 грн (вода) та 25, 73 грн (каналізація). Наявний тариф – 46, 50 грн. В розрахунках водоканалу сума й тоді  була більшою, та зупинитися вирішили на таких показниках.  Наразі, не вистачає підприємству й такої абонплати.

У “Міськводоканалі”   порахували, що нові тарифи для населення мають складати: вода – 23, 82 грн та водовідведення – 31, 18 грн, тобто загальна вартість тарифу – 55 грн за 1 куб.

Яким же буде остаточне рішення, щодо коригування тарифу і чи стане вода для пологівців ще дорожчою?  Рішення ухвалюватимуть після прийняття зауважень, принаймні,  у офіційному документі вказують: зауваження та пропозиції від фізичних й юридичних осіб прийматимуть до 16 серпня у “Міськводоканалі” (м. Пологи, вул. Робоча 4, тел: 2-30-41) та у міській раді (м. Пологи вул. Єдності, 24, каб. 18.)

Детальніше за посиланням. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 + nineteen =