На сайті «Відкрите місто» кожен мешканець громади може залишити звернення для взаємодії місцевої влади та комунальних підприємств. Зараз на сайті розміщено 5 звернень пологівців, одне з яких знаходиться у статусі «виконано».

Які ж комунальні проблеми хвилюють пологівців?

По вулиці Калиновій люди скаржаться на відсутнє дорожнє покриття.

«Після кожного дощу вулиця місцями (від 22 будинку і далі в напрямку Інженерного) стає непрохідної і непроїзною. Безіменний провулок – суцільні ями, періодично залиті водою», – констатує автор повідомлення Марина Лобода. Мешканці цієї частини міста сподіваються на якнайшвидше вирішення цих проблем.

У коментарях автору звернення повідомили представники «Благоустрою», що поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Калиновій включено в план робіт на 2021 рік.

Олександр Доля залишив  заявку про те, що зник люк на перехресті вулиці МТС та провулку Островського.

 

 

 

Також люди скаржаться на сухі дерева біля тротуару по вулиці Щасливій.

«З правої сторони в’їзду до старого корпусу гімназії “Основа” (на фото видно правий стовп) стоять 2 сухих дерева. Це несе небезпеку для пішоходів», – написав автор звернення Дмитро Єфіменко.

«Благоустрій» повідомив, що спилювання сухих дерев включено в план робіт.

 

Також пологівців турбує розбита дорога, тротуар, ями, по провулку Цегельному.

Автор звернення Ігор Сімаченко скаржиться на глибокі ями. По провулку, після дощу нереально ні пройти ні проїхати. Також хвилює автора й кількість фонарів. Він лише один на весь провулок.

З «Благоустрою» автору звернення надали таку відповідь:

«При формуванні бюджетних Програм на 2022 рік до міської ради буде подано звернення про включення в Програму ремонту автодоріг, реконструкція провулку Цегельного. Щодо освітлення провулку то вуличні ліхтарі встановлені біля будинків, 2,10,36. Якщо освітлення відсутнє подайте заявку за номером 0616550052, ліхтар буде відремонтовано чи замінено лампу».

У статусі «закритої проблеми» знаходиться звернення пологівців про покіс трави на  дитячому майданчику по вулиці МТС (біля гімназії “Основа” та дитячого садочку “Казка”).

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 − 8 =