Студентські гуртожитки можуть закрити по всій Україні: причини

0
1232

Гуртожитки з низькою кількістю вакцинованих від коронавірусної інфекції можуть закрити з нового навчального року, якщо в країні почнеться нова хвиля COVID-19. 

Припускають у МОЗ.

Так, головний санітарний лікар України Ігор Кузін попередив українців про те, що вже з осені деякі студентські гуртожитки можуть закрити. За словами Кузіна, в минулому році велика кількість спалахів коронавірусу була саме в гуртожитках.

Нині розробляють механізми і норми, на які будуть орієнтуватись при прийнятті подібних рішень. Закрити гуртожитки можуть вже з листопада або грудня.

“Зараз ми обговорюємо тільки плюси і мінуси, ризики та алгоритми, яким чином такі функції будуть застосовані. Тому що ми розуміємо, що в гуртожитках не завжди знаходяться стовідсотково люди у віці від 18 років. У той же час вакцинація у нас – від 18 років. Ми розуміємо певні обмеження вакцинації, які стосуються підлітків до 18 років, яких неможливо вакцинувати навіть відповідно до діючих інструкцій. Тому ці механізми опрацьовуються “, – заявив головний санлікар.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 + 18 =