З 26 до 31 липня у м.Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні спортивні змагання чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України» серед команд юнаків 2007-2008 років народження. Пологівські спортсмени також долучились до змагань.

В заході брали участь 30 команд з різних регіонів України. Команди учасники були поділені на 8 груп. Пологівська команда за “сліпим” жеребкуванням потрапила в групу “D” з майбутнім переможцем цих змагань ДЮСШ “Буг” м. Сокаль Львівської області та бронзовим призером командою “Джарилгач” м. Скадовськ Херсонської області.

На груповому етапі зігравши в нічию з командою м. Сокаль та поступившись місцевій команді “Джарилгач” – пологівці не змогли вийти у фінальну частину чемпіонату. Команди які не змогли потрапити до 1/8 фіналу, продовжили боротьбу за 17-30 місце.

В підсумку – Пологівська ДЮСШ посіла 17 місце. Діти та батькі висловлюють слова вдячності керівництву Пологівської ТГ за надану можливість прийняти участь в даних змаганнях. Діти не лише змагалися, й мали змогу оздоровитися на березі Чорного моря, повідомляють на Фейсбук-сторінці Пологівської дитячо-юнацької спортивної школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × five =