Олімпіада в Токіо: як виступили запоріжці

0
364

Олімпіада-2020 в Токіо мало-помалу добігає кінця. У скарбничці українських спортсменів налічується 12 різного гатунку нагород. Як показали  себе на Олімпійських іграх запоріжці?

На Олімпіаду в Токіо поїхало вісім спортсменів із Запоріжжя. Вони представили країну у легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду та греко-римській боротьбі.

На жаль, перемогу здобув лише Парвіз Насібов, котрий у греко-римській боротьбі у вазі до 67 кг здобув срібло.

“Перша для Запоріжжя медаль Олімпійських ігор у Токіо! Греко-римська боротьба! Титулований спортсмен Запорізької школи вищої спортивної майстерності, наш чемпіон, срібний призер Олімпійських ігор!

Чекаємо на Батьківщині й не з пустими руками – вже готуємо рішення про виділення коштів на придбання квартири”,  – написав на своїй офіційній сторінці у Фейсбук мер Запоріжжя Володимир Буряк.

У греко-римській боротьбі у вазі до 85 кг ще одну олімпійську медаль  здобув наш спортсмен, народний депутат Жан Беленюк. У фінальному поєдинку він вирвав  для України перше золото. Жан Беленюк нині мешкає у Києві, проте він наш земляк і греко-римскою боротьбою захопився саме в Запоріжжі.

Тепер стосовно результатів інших запоріжців.

Сергій Фролов взяв участь у запливі для чоловіків на 800 метрів. Він був сьомим і пройшов у фінал. Проте у фінальному запливі до фінішу дістався восьмим.

Запорожье Олимпиада 2020 в Токио

Сергій Фролов

Пловець із Запоріжжя Сергій Шевцов посів 35 місце з 70 можливих на 100 м вільним стилем.

Сергій Шевцов

Запоріжанка Вікторія Кесар завершила свій виступ на Олімпійських іграх в Токіо-2020 в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліна, посівши 23 місце.

Вікторія Кесар

19-річний запоріжанин Олег Сербін і 15-річний луганчанин Олексій Среда змагались у синхронних стрибках з 10-метрової вишки у воду. Спортсмени посіли шосте місце.

Олег Сербін

У складі збірної України у змішаній легкоатлетичній естафеті 4х400  дебютували запорізькі спортсмени Катерина Климюк та Нікіта Барабанов, разом з ними бігли Аліна Логвиненко і Олександр Погорілко. Команда фінішувала шостою в забігу і тринадцатою в загальному заліку з результатом.

Команда з легкої атлетики

Україна займає тридцять сьоме місце в медальному заліку і шістнадцате – за загальною кількістю олімпійських нагород – у нас їх 12.