Неприємні новини для пологівських студентів та їхніх батьків

0
2276

Київ

Також у Києві зафіксована найбільша розбіжність цін за оренду всієї квартири. Наприклад, однокімнатна на Троєщині в середньому коштуватиме 7 тис. грн, а ось в самому центрі – на 130% дорожче.

Харків
У цьому місті найдешевше житло у Московському та Немишлянському районах. Кімнати коштують від 2 700 і 2 800 відповідно. В середньому оренда окремої кімнати становить 3 тис. грн. Орендувати цілу однокімнатну квартиру коштуватиме від 5 тис. у віддалених житлових масивах. У центрі міста таке ж житло коштуватиме на 50% дорожче.

Дніпро
Найдешевші кімнати для оренди у Дніпрі у Новокодакському районі – 2 200/міс., середня ціна по місту – 2 400 грн. Зняти частину квартири в Індустріальному районі можна за 2 500 грн, в Центральному – середня вартість складе 4 тис. грн.

У центрі Дніпра оренда однокімнатної квартири обійдеться у 8,5 тис. грн, а ось на лівому березі, в Індустріальному районі, можна знайти квартиру і за 5 тис. грн.

Львів
У Львові дешеве житло пощастить знайти у будь-якому районі. За 2 500 грн можна орендувати кімнату в Галицькому, Залізничному, Сихівському та Франківському районах. В останньому за таку ж суму можна зняти і частину квартири (3 200 – середня ціна по місту).

У Львові взагалі склалася унікальна ситуація з оренди цілої квартири. В історичному Галицькому районі однокімнатне житло обійдеться в 7,5 тис. грн, за таку ж саму ціну його можна зняти і в спальних районах.

Запоріжжя

У Запоріжжі вибір орендованого житла достатній. Оренда 1-кімнатної квартири на тривалий термін стартує від 3 до 12 тис. грн на місяць. Чим ближче до центру, чим комфортніші умови проживання, тим, звісно, кімната дорожче.

Наприклад, у Хортицькому, у Шевченківському районах, неподалік греблі, пропонують 1-кімнатну за 3-3.2 тис. грн, совдепівські варіанти по проспекту Соборному та  на Пісках  пропонують також недорого – за 4-5.5 тис грн/місяць.

Після ремонту та в новобудові за 1-кімнатну в центрі Запоріжжя треба віддати як мінімум 10 тис грн.

Бердянськ

У курортному місті кімнату у квартирі та в приватному будинку студентам здадуть за 1.5 -2 тис. грн.

1-кімнатну з усіма зручностями пропонують від 3 до 4 тис. грн/міс., 2-кімнатну поблизу педуніверситету – за 4 тис. грн.

Мелітополь

У Мелітополі кімнату в квартирі можна винайняти навіть за 800 грн. А ось проживання без господарів значно дорожче. Вартість житла в 1-кімнатнітній квартирі в залежності від умов проживання та місця розташування складає 1.7-3.5 тис. грн на місяць. Є варіанти й значно дорожчі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − seventeen =