Пошук роботи з гідною зарплатою той ще квест. Хтось роботу шукає місяцями, а хтось погоджується на будь-яку пропозицію, щоб не залишитися без копійки у кишені, а комусь й щастить — знаходить роботу за спеціальністю з гідною оплатою праці.

Ми вирішили дізнатися, які вакансії зараз відкриті у Пологах та Пологівському районі, які вимоги до кандидатів та яку зарплату пропонують.

На сайті Державного центру зайнятості у Пологівському районі зараз відкрито 20 вакансій.

Найменшу заробітну плату в 4 тисячі 800 гривень пропонують за роботу листоноші. В його обов’язки входитиме: доставляти поштові відправлення та періодичні видання. Отримувати письмову кореспонденцію, повідомлення на одержання грошових переказів, посилок, листів та бандеролей з оголошеною цінністю, періодичні видання, пенсійні відомості та грошову готівку. Готувати отримані поштові відправлення та періодичні видання для доставки. Доставляти адресатам поштові відправлення, пенсію та грошову допомогу, грошові перекази, періодичні видання. Режим роботи вказаний як неповний робочий час.

6  тисяч гривень пропонують прибиральнику службових приміщень, а 6 тисяч 200 гривень продавцю продовольчих товарів. Він має обслуговувати покупців у магазині, викладати товару до продажу з додержанням вимог, санітарних правил, контролювати збереження якості товарів. Перевіряти наявність товарно-транспортних накладних, рахунків-фактур, сертифікатів відповідності державній системі сертифікації та відповідність якості товарів чинним стандартам та технічним вимогам. Перевіряти наявність маркових штрих-кодів на прийнятих до реалізації товарах. Режим роботи вказаний як гнучкий.

Найбільшу заробітну плату, в 15 тисяч гривень, пропонують на посаді майстра  виробничої дільниці ПАТ “ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО”. Завдання та обов’язки, які має виконувати  майстер: організація, координація та контроль роботи підлеглих працівників,  ремонт та технічне обслуговування розподільних мереж, трансформаторних підстанцій, контроль технологічних процесів.  Режим роботи вказаний як 5-денний робочий тиждень.

Відкрита вакансія у Пологах й електрогазозварника. Заробітну плату пропонують у розмірі  8 тисяч 837 гривень, за роботу монтера колії пропонують 7 тисяч гривень, 6 тисяч гривень  – саме така вказана заробітна плата за роботу контролера газового господарства. 10 тисяч 500 гривень пропонують бухгалтеру і 9743 апаратнику-екстракторнику.

Вакансій, звичайно, не так багато, але вони постійно оновлюються.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 3 =