Коли пологівські мисливці відкриють сезон полювання?

0
252

Полювання на пернату дичину в мисливських угіддях ДП «Пологівське ЛМГ» планується розпочати 7 серпня, о 16.00 годині.

Терміни полювання на пернату дичину такі:

Перепел з 16.00 год 7.08.21 до 31.10.21, норма добування – 15 голів. Норця великого, качок, лиску, куликів, гусей, голубів з 16.00 год. 7.08.21 по 26.12.21 року включно. Норми добування норець великий 2, гуски 3,  качки 5,  лиска 6,  кулики 10, голуби 10.

Днями полювання на пернату дичину є середа (для мисливця з собакою, що має відповідний паспорт), субота та неділя.

Полювання заборонене на відтворювальних ділянках підприємства, на червонокнижні види птахів (гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього,  каменярки, казарок білощокої та червоноволої кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, кулика чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого, голуба-синяка, гуски малої ( білолобої малої), в природо заповідному фонді.

До полювання допускаються мисливці, які мають всі документи на право полювання: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання на мисливський сезон 2021 – 2022 років, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, дозвіл на добування мисливських птахів (відстрільна картка), паспорт на мисливську собаку з відмітками про щеплення проти сказу.

Відстрільні картки можна придбати на єгерських пунктах та в касі ДП «Пологівське ЛМГ». Відстрільні картки обов’язково повертаються мисливцями на підприємство з відміткою про результат полювання протягом 2 днів після дати полювання.

Мисливці повинні суворо дотримуватись правил проведення полювання, техніки безпеки під час полювання, протипожежної безпеки та ветеринарно-санітарних вимог. Перед початком полювання мисливець самостійно заповнює контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, а після його закінчення робить відмітку про результат полювання.

За недотримання або порушення правил полювання на мисливця накладається штраф від 102 грн, а якщо нанесені збитки державному мисливському фонду справа передається до  суду і штраф становить від 1020 грн, повідомляють на фейсбук-сторінці Державне підприємство “Пологівське лісомисливське господарство”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + 18 =